Доставка і оплата

Процес замовлення автозапчастин з Польщі трохи відрізняється від звичної процедури замовлення товару в місцевих інтернет-магазинах.

Величезний асортимент товарів, який Ви бачите на нашому сайті не є асортиментом одного конкретного продавця. Всі ці товари перебувають у різних продавців - як великих компаній, так і приватних осіб, які можуть бути в різних куточках Польщі.

Як відбувається доставка запчастини в Україну?

Всі автозапчастини після їх покупки у місцевих продавців доставляють кур'єрськими службами на наш склад в Польщі. Після цього, з метою збереження Вашого замовлення, проводиться додаткова упаковка товару нашими співробітниками, і він відправляється транспортною компанією в Україну.

Врахуйте, що вартість доставки залежить від багатьох факторів: фізичні розміри, вага, територіальне розташування запчастини в Польщі, вартості самої деталі. Крім того в вартість вже включені упаковка і страховка вантажу, і все переміщення від продавця автозапчастини до кінцевого покупця. Саме тому іноді вартість доставки товару в Україну може перевищувати вартість самої запчастини.

Наша компанія прагне організувати максимально оперативну доставку з Польщі власними силами, а по території України пересилання здійснюється будь-якою популярною транспортною компанією на Ваш вибір. Ми постаралися зробити все, щоб покупка автозапчастин була для Вас максимально зручною.

Терміни доставки товарів варіюються від 4 до 7 робочих днів в залежності від місця розташування продавця. Але є деякі винятки, а саме:

  • крупногабаритні деталі кузова;
  • агрегати, що мають унікальні номери (двигуни, коробки передач);
  • автостекла;
  • деталі, вартість яких перевищує допустимий поріг безмитного ввезення.

Такі запчастини зазвичай доводиться особисто забирати з місця продажу, тому вартість їх доставки потрібно розраховувати індивідуально. Окремо врахуйте, що до вартості доставки двигунів і коробок передач, а також товарів вагою понад 50 кілограм, необхідно додати митний збір.

Як відбувається оплата запчастин, замовлених в нашому інтернет-магазині?

Весь асортимент товару, який представлений на сторінках інтернет-магазину Autoblok знаходиться за кордоном, і його постачання в Україну можлива тільки після оформлення замовлення Клієнтом. При цьому нам потрібно буде повністю оплатити всі транспортні витрати, і вартість автозапчастини постачальнику.

У зв'язку з цим для виконання замовлення Вам потрібно буде попередньо внести передоплату в розмірі 30-50% від повної вартості. Оплатити решту суми Ви зможете при отриманні товару у місцевій транспортній компанії.

Сайт Autoblok використовує файли cookies та інші аналогічні технології для збору інформації про відвідувачів. Це робить наш сайт захищеним, безпечним та зручним. Якщо ви лишаєтесь на сайті, значить ви не проти використання цих технологій. Користувацька угода