Доставка і оплата

Процес замовлення автозапчастин з Польщі трохи відрізняється від звичної процедури замовлення товару в місцевих інтернет-магазинах.

Величезний асортимент товарів, який Ви бачите на нашому сайті не є асортиментом одного конкретного продавця. Всі ці товари перебувають у різних продавців - як великих компаній, так і приватних осіб, які можуть бути в різних куточках Польщі.

Як відбувається доставка запчастини в Україну?

Всі автозапчастини після їх покупки у місцевих продавців доставляють кур'єрськими службами на наш склад в Польщі. Після цього, з метою збереження Вашого замовлення, проводиться додаткова упаковка товару нашими співробітниками, і він відправляється транспортною компанією в Україну.

Врахуйте, що вартість доставки залежить від багатьох факторів: фізичні розміри, вага, територіальне розташування запчастини в Польщі, вартості самої деталі. Крім того в вартість вже включені упаковка і страховка вантажу, і все переміщення від продавця автозапчастини до кінцевого покупця. Саме тому іноді вартість доставки товару в Україну може перевищувати вартість самої запчастини.

Наша компанія прагне організувати максимально оперативну доставку з Польщі власними силами, а по території України пересилання здійснюється будь-якою популярною транспортною компанією на Ваш вибір. Ми постаралися зробити все, щоб покупка автозапчастин була для Вас максимально зручною.

Терміни доставки товарів варіюються від 4 до 7 робочих днів в залежності від місця розташування продавця. Але є деякі винятки, а саме:

  • крупногабаритні деталі кузова;
  • агрегати, що мають унікальні номери (двигуни, коробки передач);
  • автостекла;
  • деталі, вартість яких перевищує допустимий поріг безмитного ввезення.

Такі запчастини зазвичай доводиться особисто забирати з місця продажу, тому вартість їх доставки потрібно розраховувати індивідуально. Окремо врахуйте, що до вартості доставки двигунів і коробок передач, а також товарів вагою понад 50 кілограм, необхідно додати митний збір.

Як відбувається оплата запчастин, замовлених в нашому інтернет-магазині?

Весь асортимент товару, який представлений на сторінках інтернет-магазину Autoblok знаходиться за кордоном, і його постачання в Україну можлива тільки після оформлення замовлення Клієнтом. При цьому нам потрібно буде повністю оплатити всі транспортні витрати, і вартість автозапчастини постачальнику.

У зв'язку з цим для виконання замовлення Вам потрібно буде попередньо внести передоплату в розмірі 30-50% від повної вартості. Оплатити решту суми Ви зможете при отриманні товару у місцевій транспортній компанії.