Гарантія

Згідно із законодавством України покупець має право повернути новий товар в 14-денний термін з моменту покупки за умови, що товар не має слідів використання, і збережена заводська упаковка і комплектація. З урахуванням часу на доставку від продавця безпосередньо до покупця, на установку і перевірку працездатності запчастини у Вас буде приблизно 7 днів.

На відміну від нових, на б/у запчастини надається перевірочна гарантія, відповідно обмін або повернення можливий тільки у випадках, якщо:

  • запчастина має серйозні несправності, які впливають на коректність її роботи;
  • стан деталі істотно відрізняється від опису і фотографій, є пошкодження, дефекти не обумовлені продавцем;
  • отримана деталь фактично відрізняється від замовленої;
  • якщо заздалегідь були затверджені індивідуальні терміни повернення і обміну.

Врахуйте, будь ласка, що при поверненні автозапчастин, Ви отримаєте назад тільки фактичну вартість деталі, вартість доставки не компенсується.

Також зверніть увагу на деякі особливості замовлення кузовних деталей. При відправці з Польщі бамперів, капотів, крил, дверей, чвертей, продавець особисто здійснює первинну упаковку власними матеріалами, що в підсумку може позначитися на збереження фарби. У зв'язку з цим ми не можемо гарантувати якість лакофарбового покриття, тому всі замовлення на кузовні деталі можливі тільки під фарбування.

Замовляючи електрообладнання, форсунки, паливні насоси, коробки передач, уточнюйте у менеджера, чи присутній гарантія на ці запчастини від продавця.

Будьте уважні. Якщо Ви замовляли електрообладнання по номеру, який не збігається з номером на деталі, то повернення таких запчастин неможливе.

Компанія Autoblok несе відповідальність за замовлені автозапчастини в повній вартості. Це означає, що ви отримаєте тільки той товар, який замовляли, і він не буде мати пошкоджень, які не були обумовлені заздалегідь. Винятками є невеликі подряпини, відколи, легко усуваються дефекти або забруднення на б/у запчастинах, які пов'язані з демонтажем, складським зберіганням, упаковкою або транспортуванням.

У разі будь-якої невідповідності ми завжди попереджаємо про це, і Ви маєте повне право відмовитися від товару, або отримати знижку на його придбання.

Ми є посередниками між продавцями в Польщі, і покупцями в Україні. Тому на жаль неможливо на 100% гарантувати якість запчастини, сумісність з вашим автомобілем і повну працездатність, і це стосується як б/у так і нових автозапчастин. У той же час ми намагаємося максимально знизити ймовірність покупки нашими Клієнтами невідповідних або неякісних товарів, надаючи докладні консультації від наших фахівців, які вже багато років працюють в сфері продажів автозапчастин.

Інтернет-магазин Autoblok залишає за собою право відмовити Клієнту у виконанні замовлення на доставку будь-якого товару в випадках, якщо:

  • наші можливості не дозволяють в повній мірі задовольнити вимоги Клієнта;
  • виконання замовлення є економічно невигідним або несе ризик серйозних фінансових втрат для нашого магазину;
  • виконання замовлення може призвести до порушення законодавства, і несе ризики адміністративної або кримінальної відповідальності.

Роблячи замовлення в нашому інтернет-магазині, ви автоматично погоджуєтеся з усіма умовами зазначеними вище.