Гарантія

Згідно із законодавством України покупець має право повернути новий товар в 14-денний термін з моменту покупки за умови, що товар не має слідів використання, і збережена заводська упаковка і комплектація. З урахуванням часу на доставку від продавця безпосередньо до покупця, на установку і перевірку працездатності запчастини у Вас буде приблизно 7 днів.

На відміну від нових, на б/у запчастини надається перевірочна гарантія, відповідно обмін або повернення можливий тільки у випадках, якщо:

  • запчастина має серйозні несправності, які впливають на коректність її роботи;
  • стан деталі істотно відрізняється від опису і фотографій, є пошкодження, дефекти не обумовлені продавцем;
  • отримана деталь фактично відрізняється від замовленої;
  • якщо заздалегідь були затверджені індивідуальні терміни повернення і обміну.

Врахуйте, будь ласка, що при поверненні автозапчастин, Ви отримаєте назад тільки фактичну вартість деталі, вартість доставки не компенсується.

Також зверніть увагу на деякі особливості замовлення кузовних деталей. При відправці з Польщі бамперів, капотів, крил, дверей, чвертей, продавець особисто здійснює первинну упаковку власними матеріалами, що в підсумку може позначитися на збереження фарби. У зв'язку з цим ми не можемо гарантувати якість лакофарбового покриття, тому всі замовлення на кузовні деталі можливі тільки під фарбування.

Замовляючи електрообладнання, форсунки, паливні насоси, коробки передач, уточнюйте у менеджера, чи присутній гарантія на ці запчастини від продавця.

Будьте уважні. Якщо Ви замовляли електрообладнання по номеру, який не збігається з номером на деталі, то повернення таких запчастин неможливе.

Компанія Autoblok несе відповідальність за замовлені автозапчастини в повній вартості. Це означає, що ви отримаєте тільки той товар, який замовляли, і він не буде мати пошкоджень, які не були обумовлені заздалегідь. Винятками є невеликі подряпини, відколи, легко усуваються дефекти або забруднення на б/у запчастинах, які пов'язані з демонтажем, складським зберіганням, упаковкою або транспортуванням.

У разі будь-якої невідповідності ми завжди попереджаємо про це, і Ви маєте повне право відмовитися від товару, або отримати знижку на його придбання.

Ми є посередниками між продавцями в Польщі, і покупцями в Україні. Тому на жаль неможливо на 100% гарантувати якість запчастини, сумісність з вашим автомобілем і повну працездатність, і це стосується як б/у так і нових автозапчастин. У той же час ми намагаємося максимально знизити ймовірність покупки нашими Клієнтами невідповідних або неякісних товарів, надаючи докладні консультації від наших фахівців, які вже багато років працюють в сфері продажів автозапчастин.

Інтернет-магазин Autoblok залишає за собою право відмовити Клієнту у виконанні замовлення на доставку будь-якого товару в випадках, якщо:

  • наші можливості не дозволяють в повній мірі задовольнити вимоги Клієнта;
  • виконання замовлення є економічно невигідним або несе ризик серйозних фінансових втрат для нашого магазину;
  • виконання замовлення може призвести до порушення законодавства, і несе ризики адміністративної або кримінальної відповідальності.

Роблячи замовлення в нашому інтернет-магазині, ви автоматично погоджуєтеся з усіма умовами зазначеними вище.

Сайт Autoblok використовує файли cookies та інші аналогічні технології для збору інформації про відвідувачів. Це робить наш сайт захищеним, безпечним та зручним. Якщо ви лишаєтесь на сайті, значить ви не проти використання цих технологій. Користувацька угода